LO im. M.Kopernika

Pożegnanie ks. Stanisława

Dziś podczas rady pedagogicznej pożegnaliśmy Księdza Stanisława Stanisław Kućmierowski i podziękowaliśmy Mu za wieloletnią pracę katechetyczną w naszej placówce. Przez 10 lat cierpliwie i z ogromnym zaangażowaniem Ksiądz Stanisław przybliżał nam wszystkim prawdy wiary, wskazywał drogę, którą powinien iść człowiek. Nasze pytania nigdy nie pozostawały bez odpowiedzi…

Księże będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Dziekujemy za wsparcie nas w trudnych sytuacjach życiowych.
Życzymy Ksiedzu, aby odwiedził Ksiądz wszystkie miejsca na ziemi, a jednocześnie prosimy, aby na swej mapie podróży nigdy Ksiądz nie zapominał o Ostrowi Mazowieckiej. ❤️

Wyrażając swoją wdzięczność , pragniemy jednocześnie złożyć najserdeczniejsze życzenia słowami z Pisma Świętego: „Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą. Niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze. I niech Cię obdarzy pokojem”.

Niech dobry Bóg ma Księdza w opiece!
Czcigodny Księże! W dniu dzisiejszym z żalem żegnamy Księdza, który odchodzi od nas, by pełnić posługę kapłańską w innej miejscowości. Dziękujemy za świadectwo wiary, za stworzenie wspólnoty i wszystko, co uczynił Ksiądz dla naszych serc.

Na dalszą posługę kapłańską życzymy Ci światła Ducha Świętego i Matczynej opieki. Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, uczniowie
Liceum Ogólnokształcego im Mikołaja Kopernika
w Ostrowi Mazowieckiej.

Tekst i foto: M. Konrad

Skip to content