Zaproszenie na warsztaty fotograficzne

Już 19 listopada o godzinie 17.00 ruszają warsztaty fotograficzne organizowane przez Ostrowskie Stowarzyszenie LUDZIE Z PASJĄ oraz Miejski Dom Kultury. Warsztaty związane są z VII edycją konkursu fotograficznego „Ptaki w krajobrazie jesienno-zimowym”, która zostanie ogłoszona już niebawem (więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj: https://www.ludziezpasja.org/index.php/nasze-projekty/82-glowny/75-konkurs-fotograficzny).
Warsztaty poprowadzi Marta Baranowska – fotografka, leśniczka, miłośniczka koni i jeździectwa.
Podczas warsztatów będziemy poruszać tematykę fotografii przyrodniczej, ale nie tylko – również różnych zagadnień fotografii od strony technicznej i teoretycznej. Jednym słowem – do wzięcia jest porządna dawka wiedzy. Będzie można sprawdzić swoje możliwości – planujemy zadania domowe, które będą omawiane na kolejnych spotkaniach. Jeśli posiadacie już jakieś swoje zdjęcia, których tematyka wiąże się jakoś z przyrodą, zabierzcie je ze sobą, Marta chętnie porozmawia z Wami na ich temat, podzieli się swoją wiedzą i –jeśli będzie trzeba – udzieli fachowych rad 🙂
Zapraszamy do udziału!
Zapisy prowadzi Rafał Wyszyński, tel. 882-136-058, e-mail: wyszynskirafa@gmail.com, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty są bezpłatne i będą odbywać się na terenie Ostrowi, o ich dokładnej lokalizacji poinformujemy osoby zainteresowane w nieodległym terminie, ponieważ trwają jeszcze uzgodnienia z dyrekcją MDK.

Ostrowskie Stowarzyszenie LzP

Paweł Cieśluk