Wycieczka do Warszawy klas 1C, 1D, 1E – 21.05.2018

W poniedziałek 21.05.2018 r. odbyła się wycieczka do Warszawy, w której wzięli udział uczniowie klas IC, ID i IE pod opieką p. Anny Złotkowskiej, p. Moniki Kuziak i p. Anny Adamczyk. Zgodnie z jej programem, na początku odwiedziliśmy warszawskie ZOO, w którym było mnóstwo ciekawych zwierząt, a przy okazji dowiedzieliśmy się wielu interesujących informacji na ich temat.

Ogród zoologiczny znajduję się przy ulicy Ratuszowej 1/3 w dzielnicy Praga-Północ w Warszawie oraz zajmuję powierzchnię 40 ha. Został otwarty w 1928. Według stanu na 1 stycznia 2015 w ZOO znajduje się 3646 zwierząt – przedstawicieli 489 gatunków.

Czas wolny spędziliśmy w centrum handlowym Arkadia.

Ostatnim punktem programu była sztuka w „Och Teatr” w reżyserii Krystyny Jandy pt.”Mayday 2”. MAYDAY 2 jest kontynuacją historii opowiedzianej w MAYDAY, czyli spektaklu, który na scenie Ochu wystawiany jest z wielkim sukcesem. W wyreżyserowanej przez Krystynę Jandę sztuce grają m.in. Maria Seweryn, Monika Fronczek, Rafał Rutkowski czy Artur Barciś i ich postaci – zmienione po latach – a dodatkowo pojawiają się dzieci i ojciec Stanleya (granego przez Artura Barcisia). Dwa razy tyle komplikacji i zabawy z tym związanej. A do tego muzyka zespołu Boney M. i stylistyka lat 80.

Do Ostrowi wróciliśmy ok.23:30. Byliśmy zmęczeni, ale mimo to towarzyszyły nam znakomite humory. Wycieczkę zaliczamy do bardzo udanych.

Tekst: Natalia Słaba, Patrycja Tyszka

Zdjęcia: Uczniowie