Rozkład jazdy autobusów

Autobusy Małkinia – Ostrów Maz.
Od 3.09.2018 r. zwiększamy liczbę połączeń na trasie Małkinia- Ostrów Maz.

Godziny odjazdów z Małkini do Ostrowi Maz.:
6.45; 7.15 ; 9.10; 11.20; 13.20; 14.56

Godziny odjazdów z Ostrowi Maz do Małkini:
7.15; 8.00; 10.00; 12.25; 14.25; 16.00

Honorujemy ulgi ustawowe.
Sprzedaż biletów miesięcznych od 30.08.2018 r. w biurze ul. Kochanowskiego 16 w Małkini.

Od 3.09.2018 r. zostaje uruchomiona regularna linia autobusowa na trasie Szulborze Wielkie – Zaręby Kościelne – Ostrów Maz.

Rozkład jazdy:
Szulborze Wielkie – 7.15; 11.35
Grędzice – 7.17; 11.37
Świerże Kolonia – 7.19; 11.39
Grabowo – 7.21; 11.41
Zaręby Kościelne – 7.23; 11.43
Nienałty – 7.25; 11.45
Rawy – 7.27; 11.47
Chmielewo – 7.29; 11.49
Nieskórz – 7.31; 11.51
Ugniewo – 7.35; 11.55
Ostrów Maz (szpital) – 7.43; 12.03
Ostrów Maz. (kościół) – 7.45; 12.05
Ostrów Maz (dworzec autobusowy) – 7.48; 12.08

Ostrów Maz. do Szulborza odjazdy:
11.00 oraz 15.00.

Sprzedaż biletów miesięcznych od 30.08.2018 r. w biurze ul. Kochanowskiego 16 w Małkini lub od 3.09.2018 r. u kierowcy.
Honorujemy ulgi ustawowe.
Więcej informacji telefonicznie pod nr 501210155.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
http://www.bus-malkinia.pl